خدمات ویژه
شماره تماس: 03134919
عضویت سريع

حاصل عبارت را در این کادر بنویسید.
خدمات تشخیصی درمانی
هیدروتراپی کولون

هیدروتراپی کولون

هیدروتراپی کولون (شستشوی روده بزرگ با آب) نوع پیچیده و کامل تری از تنقیه می باشد. هدف از هیدروتراپی کولون شستشوی روده بزرگ از طریق وارد کردن آب گرم فیلتر شده از مقعد به درون روده می باشد.
بیوفیدبک چیست؟

بیوفیدبک چیست؟

روش درمانی بیوفیدبک شیوه ای موثر در درمان یبوست مزمن مقاوم به درمان داروئی،زخم های منفرد رکتوم و بی اختیاری مدفوع و ادرار می باشد.
ERCP

ERCP

ERCP چیست ؟ ERCPیک روش تشخیصی ، درمانی پیشرفته ، با تکنیک بالا و تهاجمی است که با ترکیب دو روش فنی " آندوسکوپی" و " فلوروسکوپی" انجام شده و برای تشخیص و درمان بیماری های مجاری صفراوی و پانکراس به کار می رود.
کولونوسکوپی چیست؟

کولونوسکوپی چیست؟

کولونوسکوپی روشی برای بررسی جدار داخلی کولون یا روده بزرگ است که به کمک آن تمامی طول روده بزرگ از مقعد تا محل اتصال به روده کوچک بررسی می‌گردد. کولونوسکوپ دستگاهی است که از یک لوله انعطاف‌پذیر با قطری به اندازه یک انگشت و طول حدود ۵/۱ متر تشکیل شده است.
آندوسکوپی چیست؟

آندوسکوپی چیست؟

آندوسکوپ، وسیله‌ای است که توسط آن می‌توان درون مری، معده و اثنی‌عشر را مشاهده نمود. آندوسکوپ های اولیه فقط از چند آینه و عدسی ساخته شده بودند، اما از سی سال پیش، آنها جای خود را به دستگاه های حاوی فیبر نوری دادند که با استفاده از آنها، تصاویر بسیار واضح و روشنی از درون بدن بدست می‌آید (ویدیو آندوسکوپ ها). آندوسکوپ های امروزی، بسیار پیشرفته هستند. آنها دارای دوربین‌های ویدیویی می‌باشند که تصاویر را می‌توان به طور مستقیم از یک مانیتور مشاهده نمود.
مانومتری مری

مانومتری مری

مری لوله غذایی است که مواد غذایی و مایعات را از حلق به معده هدایت می کند. دیواره ماهیچه ای مری بطور خودکار و متناوب با عمل بلع منقبض شده و این انقباض باعث هدایت مواد غذایی و مایعات به طرف معده می شود.
مانومتری رکتال

مانومتری رکتال

ناحیه مقعد و راست روده (رکتوم)شامل عضلات خاصی است که کمک به تنظیم عمل دفع می کنند. عمل اصلی این ناحیه، ذخیره ودفع مواد زائد روده ها می باشد .حجم ناحیه رکتوم بین 1200 –650 میلی لیتر است .اعصاب ناحیه از نوع سمپاتیک وپاراسمپاتیک است
تست تنفسی هیدروژن

تست تنفسی هیدروژن

در یک فرد طبیعی در اثر تخمیر کربوهیدرات ها و پروتئین های غیر قابل هضم و جذب توسط فلور میکروبی غیر هوازی روده باریک و کولون، گازهایی چون متان و هیدروژن تولید می گردد. بخشی از گازهای تولید شده به جریان خون روده وارد و در آن حل شده و سپس به سمت ریه ها حمل گردیده و وارد هـوای بازدمی می شوند.
اندوسونوگرافی

اندوسونوگرافی

اندوسونوگرافی از تلفیق دو بخش تصویری آندوسکوپی و سونوگرافی به وجود آمده است. به این منظور دستگاه آندوسکوپی مجهز به پروب های سونوگرافی شده تا پزشک در حین انجام آندوسکوپی بتواند به دلخواه بخش های مختلف دستگاه گوارش را اسکن نماید.
انتروسکوپی

انتروسکوپی

انتروسکوپی مشاهده و مداخلات درمانی را در سراسر روده بـاریک امـکان پــذیـر مـی رسازد. در ایـن روش کـه میـتواندبـا آندوسکوپی تک بالن و یا دو بالونه انجام گیرد لوله ی آندوسکوپ از طریـق دهان یـا مقعد وارد روده شده و به بررسی قسمتهای مختلف می پردازد.
PH متری

PH متری

اندازه گیری اسیدیته مری بیانگر میزان اسیدی است که از معده به مری برگشت ، یا رفلاکس می کند . صرف نظر از اینکه علّت رفلاکس چه باشد .در انسان طبیعی هم روزانه مقداری اسید از معده وارد مری می شود، ولی اندازه آن اندک است و ایجاد علائمی مانند سوزش سردل، درد سینه ، برگشت غذا و ترش کردن نمی کند و یا در اندوسکوپی مری التهاب ندارد.