خدمات ویژه
شماره تماس: 03134919
 • کلینیک IBD
  مسئول: دکتر بقائی
 • کلینیک سلیاک
  مسئول: دکتر امامی
 • کلینیک سرطان
  مسئول: دکتر حکیمیان
 • کلینیک اختلالات دفع
  مسئول: دکتر رئیسی
 • کلینیک کبد چرب
  مسئول: دکتر رحیمی
 • کلینیک دیابت
  مسئول: دکتر کاظمی

برای مشاهده برنامه پزشکان بر روی لینک زیر کلیک کنید:برنامه حضور پزشکان

ساعات کار کلینیک:

همه روزه از ساعت 8 صبح الی 8 شب به جز پنجشنبه ها        (نوبت دهی بصورت 24 ساعته می باشد.)

ساعات کار آزمایشگاه:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 صبح الی 8.30 شب              پنجشنبه ها از ساعت 7 صبح الی 1 بعد از ظهر

گرفتن نوبت آسان شد

همراه گرامی می توانید نوبت پزشک مورد نظر خود را در هر روز، ساعت و شیفت آزاد، به راحتی و فقط با کلیک بر روی دکمه نوبت دهی زیر رزرو نمائید.

به امید سلامتی همه بیماران

در کلینیک پورسینا از صفر تا صد یک بیماری گوارشی ، قابل بررسی ، تشخیص و درمان است و نیازی به مراجعه ی خارج از کلینیک برای اقدامات تشخیصی و دریافت خدمات تخصصی و فوق تخصصی در این زمینه نمی باشد . در کلینیک پورسینا ، تمامی مشاوره های مربوط به بیماریهای گوارشی ، از قبیل : مشاوره های تخصصی تغذیه ، روانپزشکی ، جراحی ، خون و سرطان ، بیماریهای التهابی روده ، سلیاک ، بیماریهای متابولیک ، چاقی ، دیابت و همچنین تمامی اقدامات تشخیصی و درمانی مربوط به این زمینه ، از قبیل ، اندوسکوپی ، کولونوسکوپی ، انتروسکوپی ، ای آر سی پی ، هیدروکولون تراپی ، تست تنفسی ، مانومتری ، پی اچ متری ، بیوفیدبک و تمامی آزمایشات پیشرفته ی گوارشی ، همه ، در قالب یک کلینیک و با هماهنگی کامل بخشهای مربوطه ، با حداکثر سرعت و دقت ، قابل انجام است .

اخبار

 

باورهای نادرست درباره سرطان

باورهای نادرست تنها یک تلقی نادرست نیستند که در ذهن انسان بمانند بلکه بر جهت گیری آن ها در زندگی اثر می گذارند. بنابراین لزوم تغییر این باورهای نادرست اساسی تر از هر باور نادرست دیگری است.

 

پیشگیری از سرطان

هوایی که تنفس می کنیم، آبی که می نوشیم، غذایی که می خوریم و به طور کلی نحوه زندگی ای که انتخاب کرده ایم، همگی می توانند دارای عوامل سرطان زا باشند.