خدمات ویژه
شماره تماس: 03134919

سرعت بهبود بیماری با کار تیمی در شهرک سلامت اصفهان(اصفهان زیبا)

 

 

اصل خبر در روزنامه اصفهان زیبا

مشاهده pdf گزارش در روزنامه اصفهان زیبا صفحه 7 مورخ 98.04.31

به گزارش روابط عمومی شهرک سلامت، آقای دکتر سعید خیری متخصص داخلی فعال در شهرک سلامت با بیان اینکه مرکز پزشکی پورسینای حکیم، کلینیک تخصصی داخلی و فوق تخصصی گوارش است که در زمینه تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های داخلی و گوارش فعالیت می کند افزود:   بخشهای مختلف کلینیک شامل درمانگاه تخصصی داخلی ،درمانگاه فوق تخصصی گوارش ، واحدهای مشاوره تخصصی از جمله مشاوره های روانپزشکی ، تغذیه ، جراحی ، آنکولوژی وآزمایشگاه تخصصی و فوق تخصصی تشخیص طبی ، پاتولوژی و تشخیص مولکولی است.

سعید خیری اضافه کرد: در این مرکز خدمات تشخیصی فوق تخصصی گوارش از جمله آندوسکوپی و کولونوسکوپی ،هیدروکلون تراپی، مانومتری ،phمتری و سایر خدمات تشخیصی گوارش  نیز انجام می شود.

وی ادامه داد:‌ کلینیک پورسینا واقع در شهرک سلامت مجموعه ای  منسجم با کادر درمانی تخصصی و فوق تخصصی و امکان نوبت دهی راحت به صورت تلفنی و حتی آنلاین برای بیماران می باشد تا بتوان انواع خدمات تشخیصی و درمانی سرپایی داخلی و گوارش را به صورت تیمی و یکجا به مراجعین ارائه و روند پیشگیری ، تشخیص و درمان بیماران را انشا الله سرعت بخشید.

این متخصص داخلی عنوان کرد: کلینیک تخصصی داخلی اماده ارایه خدمات تشخیصی درمانی و مشاوره ای درحیطه بیماریهای داخلی به مراجعین عزیز میباشد .

خیری توضیح می دهد:‌ در راستای سهولت دسترسی بیماران در این مرکز امکان انجام انواع مداخلات گوارشی برای بیماران فراهم شده، واز طرفی آزمایشگاه تخصصی بیوشیمی ، پاتولوژی و آزمایشگاه مولکولی و نیز امکان مشاوره های گوارش ، تغذیه و   روانپزشکی ، همه در یک مجموعه گرد هم آمده اند و به بیماران ارائه خدمت می کنند.

ایشان خاطر نشان کرد: اکثر مراجعین کنونی از بیماران قدیمی کلینیک و بیمارانی هستند که به خاطر مشکلاتشان ارجاع شده اند و با توجه به ظرفیت ها و امکاناتی که در شهرک سلامت موجود است نیاز به شناخت مردم نسبت به وجود چنین مکانی در شهر بیشتر احساس می شود.  


نظرات کاربران
ارسال نظر