خدمات ویژه
شماره تماس: 03134919

روند کامل درمان در کلینیک پورسینای حکیم(اصفهان زیبا)

 

 

اصل خبر در روزنامه اصفهان زیبا

مشاهده pdf گزارش در روزنامه اصفهان زیبا صفحه 7 مورخ 98.04.17

به گزارش روابط عمومی شهرک سلامت، آقای دکتر حجت اله رحیمی فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد با بیان اینکه در این کلینیک با همکاری تخصص های مختلف برای درمان بیماران بخصوص بیماران گوارشی فعالیت های تخصصی انجام می شود افزود: اهمیت کار تیمی در پزشکی نوین جایگاه ویژه ای دارد به همین خاطر بهترین روش درمان برای بیمارانی که مشکل گوارشی دارند و ممکن است نیاز به مشاوره تغذیه،جراحی و یا شیمی درمانی پیدا کنند و یا نیاز است به مشکلاتشان از ابعاد متفاوتی توجه شود موارد با هماهنگی تیم پزشکان مورد بررسی قرار می گیرد تا کار بیمار به نحو احسن انجام شود.

حجت اله رحیمی ادامه داد: حسن کار تیمی به این است که با همکاری و تشکیل جلسات به صورت کمیسیون مشکل بیمار بررسی می شود و ارائه خدمت بر اساس آخرین یافته های روز دنیا انجام می گیرد.

وی اضافه کرد: مراجعه به کلینیک پورسینای حکیم برای بیماران فرصت مناسبی است بخش های مختلف درمان را به صورت یکجا و با کیفیت عالی تجربه کنند و دیگر نیازی نیست که مریض برای تکمیل روند بیماری به جاهای دیگری معرفی شود و پروسه سرگردانی بیماران نیز حذف می گردد.

این متخصص در ادامه گفته های خود یاد آور شد:‌ در حال حاضر 12 پزشک با تخصص های داخلی، گوارش، پاتولوژی، آنکولوژی، جراح، پزشک عمومی، متخصص تغذیه ، روانشناس و آزمایشگاه تخصصی مشغول ارائه خدمت به شهروندان هستند.

رحیمی از تفاوت های ویزیت بیمار در کلینیک و مطب گفت و یاد آور شد: در مطب خیلی از کارها را نمی توان با کیفیت بالا انجام داد اما در کلینیک به دلیل اینکه امکانات بیشتری وجود دارد همه موارد به صورت تخصصی انجام می شود و نیازی نیست بیمار به مرکز دیگری رجوع کند.

وی توضیح داد:‌ در کمیسیون که گرفته می شود در ابتدا مشکل بیمار مطرح  می شود و مشکل بر اساس آخرین اطلاعات روز دنیا مورد بررسی قرار می گیرد تا درمانهایی که در بهترین کشورهای دنیا انجام شده در کلینیک پورسینای حکیم واقع در شهرک سلامت هم صورت بگیرد.

وی از ذخیره اطلاعات بیماران در سیستم های کامپیوتری گفته و خاطر نشان کرد: این روند ثبت اطلاعات کمک می کند تا بیمار در هر مکان و شرایطی به راحتی پرونده پزشکی خود را در اختیار داشته باشد.

این فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد توضیح داد: با معرفی کلینیک در بین بیماران به عنوان مکان تخصصی مراجعات شهروندان روز به روز بیشتر شد و همچنین به خاطر تسهیلاتی که شهرک فراهم کرده برای مریض ها و دسترسی سریع به همه امکانات مراجعان زیادی برای درمان در کلیلنیک حاضر می شوند.

رحیمی در پایان افزود: در کلینیک پورسینا علاوه بر آزمایشگاه تخصصی اقداماتی مانند آندوسکوپی،کولونوسکوپی، مانومتری، انتروسکوپی ،هیدرو کلون تراپی انجام می شود.


نظرات کاربران
ارسال نظر